Regulamin sklepu

Sklep internetowy CHRUSCINSKA.PL otwarty jest przez całą dobę, 365 dni w roku. Przez całą dobę można składać zamówienia. Realizacja zleceń następuje wyłącznie w godz. 9 - 16 w dni powszednie.

CHRUSCINSKA.PL jest prowadzony przez firmę:

For

Andżelika Chruścińska

ul. Milczańska 12B/1

61-131 Poznań, Polska

NIP europejski: PL 666-204-63-46

Nr konta bankowego: 64-1050-1520-1000-0091-4555-0100

ING Bank Śląski S.A.

Dla klientów zagranicznych:

Nr konta bankowego: PL64-1050-1520-1000-0091-4555-0100

SWIFT: INGBPLPW

Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.

Każde złożone przez Klienta zamówienie jest zobowiązujące. Po złożeniu zamówieniu Kupujący otrzyma mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Mail potwierdzający przyjęcie zamówienia jest równoznaczny z dokonaniem zakupu i obowiązkiem zapłaty. Nie odbierając raz przesyłki pobraniowej tracisz w przyszłości możliwość ponownej wysyłki tą metodą oraz zostaniesz obciążony kosztami poniesionymi przez nas za Twoje nieodebranie paczki.

Zamówiony towar jest wysyłany do Kupującego w ciągu 1-14 dni roboczych (w zależności od dostępności produktu) od dnia zaksięgowania należności w kwocie odpowiadającej wartości zakupionego towaru wraz z kosztami przesyłki. O fakcie wysłania towaru Chruscinska.pl poinformuje Kupującego mailem. Przybliżony czas realizacji zamówienia znajduje się zawsze przy produkcie.

Zamówienia nadawane są jako paczki priorytetowe. Od momentu wysłania paczki priorytetowej średni czas oczekiwania na nią to 1-2 dni robocze. Zamówienia złożone do godz. 15.00 wysyłane są tego samego dnia, po godz. 15 w następnym dniu roboczym pod warunkiem, że posiadamy na stanie zamówiony przez Kupującego produkt. W przypadku trudności z realizacją, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Cennik oraz dokładny czas dostawy znajdziesz w zakładce "Dostawa"

Przedstawione w sklepie zdjęcia ubrań są zdjęciami poglądowymi. W przypadku tkanin wzorzystych wzór na zamówionym produkcie może się delikatnie różnić od tego na zdjęciu.

Akceptując regulamin, akceptujesz regulamin dotyczący zwrotów i reklamacji.

Dowód sprzedaży jest w każdej chwili dostępny w postaci elektronicznej na założonym przez Klienta koncie w zakładce faktura. 

Zwroty i wymiany

Sklep oświadcza, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) Konsument ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych (wliczają się weekendy i święta) od daty otrzymania towaru bez podawania przyczyny wysyłając drogą elektroniczną informację o chęci dokonania zwrotu na adres pracownia@chruscinska.pl jak również umieszczając w paczce w wersji papierowej oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz ze zwracanym towarem. Do zachowania wskazanego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Konsument jest obowiązany do zwrotu towaru niezwłocznie.

Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.


W przypadku ZWROTU należy:

1. Wypełnić oświadczenie i wraz z paczką wysłać go do nas!!!

Miejscowość, dataImię i nazwisko konsumenta

Adres zamieszkania

Nazwa i adres przedsiębiorcy

Oświadczenie

o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827)

odstępuję od umowy

nr. zamówienia ..................................

zawartej dnia......................................................

Proszę o zwrot kwoty....................zł (słownie: ........................................................................)

na konto nr........................................................................................................................

Zwracam......................................................................................... w stanie niezmienionym.

podpis Konsumenta2. Zwracany towar starannie zapakować


3. Zwracany produkt przyjmujemy jedynie gdy nie był używany i nie został w żaden sposób uszkodzony (a więc nie posiada zapachu perfum, kremów bądź innych środków chemicznych, nie jest rozciągnięty, skurczony, wypłowiały, zabarwiony, popruty, rozerwany, wygięty, wytarty, pomięty, nie posiada śladów noszenia) wraz ze wszystkimi metkami i etykietami! W przypadku gdy zwracany towar nosi znamiona użytkowania bądź brakuje metki - Chruscinska.pl ma prawo do nieprzyjęcia zwrotu i odesłania towaru na koszt Kupującego.
 
4. Zwracany produkt należy przesłać za pomocą Poczty Polskiej paczką priorytetową lub za pomocą innej firmy wysyłkowej (nie przyjmujemy paczek za pobraniem)

ADRES DO ZWROTU:
Chruscinska.pl
UL. WODNA 13
61-782 POZNAŃ

UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY PACZEK BEZ UPRZEDNIEJ INFORMACJI EMAILOWEJ

 5. Po przyjęciu i rozpatrzeniu przez nas zwrotu, klient zostaje poinformowany emailowo. Na uwzględnienie zwrotu mamy 14 dni. Zwrot pieniężny zostaje przekazany w ciągu 3 dni roboczych od daty uwzględnienia zwrotu.
 
6. Formy zwrotu należności

*przelew bankowy (przy przelewach zagranicznych odejmowany jest koszt przelewu ustalany przez bank)

*zwrot za pomocą kuponu rabatowego na przyszłe zamówienie, całkowity zwrot kwoty za całe zamówienie

7. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zaginięcie lub zagubienie przesyłki, którą wysłał klient. Przesyłki zaadresowane na nieprawidłowy adres nie zostają przez nas odbierane.

8. Rzeczy szyte na zamówienie nie podlegają zwrotom.

9. Rzeczy w promocji nie podlegają zwrotom.


Klient ma prawo WYMIENIĆ* zakupiony w sklepie Chruscinska.pl towar do 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki.

W przypadku WYMIANY należy:

1. Zgłosić emailowo chęć wymiany produktu 

Należy złożyć nowe zamówienie w naszym sklepie z produktem na wymianę, w "komentarzu” należy wpisać:

„WYMIANA W RAMACH ZWROTU ...........”
(w wykropkowane miejsce wpisać nr zamówienia, które będziesz zwracać)


3. Wymieniany towar starannie zapakować 
 
4. Zwracany produkt przyjmujemy jedynie gdy nie był używany i nie został w żaden sposób uszkodzony (a więc nie posiada zapachu perfum bądź innych środków chemicznych, nie jest rozciągnięty, skurczony, wypłowiały, zabarwiony, popruty, rozerwany, wygięty, wytarty, pomięty, nie posiada śladów noszenia) wraz ze wszystkimi metki i etykietami.

6. Produkt należy przesłać za pomocą Poczty Polskiej paczką priorytetową bądź listem poleconym priorytetowym lub za pomocą innej firmy wysyłkowej (nie przyjmujemy paczek za pobraniem)

7. Koszty wysyłki nowego produktu/ innego rozmiaru ponosi Klient w formie pobrania w wysokości 20zł.

ADRES DO WYMIANY:
CHRUSCINSKA.PL

UL. Wodna 13
61-782 Poznań

UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY PACZEK BEZ UPRZEDNIEJ INFORMACJI EMAILOWEJ


8. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zaginięcie lub zagubienie przesyłki, którą wysłał klient. Przesyłki zaadresowane na nieprawidłowy adres nie zostają przez nas odbierane.

* pod warunkiem, że produkt nie był szyty na zamówienie.

REKLAMACJE

Reklamacja produktów sprzedawanych w sklepie Chruscinska.pl rozpatrywane jest zgodnie z Ustawą z art. 9 ust. 1 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej (Dz. U. z 2002 r. nr 141, poz. 1176 z późn. zm.)

Kupujący może żądać nieodpłatnej naprawy lub wymiany na nowy. Zwrot pieniędzy, który jest równoznaczny z odstąpieniem od umowy, jest możliwy tylko wówczas, gdy naprawa lub wymiana nie będzie możliwa albo bardzo kosztowna.

Reklamacji nie podlega:

- kolorystyka i różnice w fakturze materiału - indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta mogą powodować błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach

- wada jawna, nie zgłoszona niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia

- naturalne zużycie produktów powstające w trakcie normalnego użytkowania będące wynikiem naturalnych właściwości materiału

- uszkodzenia spowodowane niewłaściwą konserwacją

- uszkodzenia mechaniczne m.in. otarcia, rozcięcia, obicia, rozprucia, itd.

- uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania (m.in. przemoczenie, noszenie ciężkich przedmiotów, złych zasad prania, itd.)

Reklamacje należy odesłać na adres:

CHRUSCINSKA.PL, UL. Wodna 13, 61-782 Poznań

UWAGA! Nie przyjmujemy paczek za pobraniem oraz bez uprzedniego kontaktu.

W sklepie obowiązuje promocja "DARMOWA WYSYŁKA". Warunki promocji znajdziesz w zakładce "Dostawa"

Zamówienie zostanie zrealizowane, jeżeli zostanie prawidłowo wypełniony formularz. Niezbędne jest podanie numeru telefonu odbiorcy i adres poczty elektronicznej.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę w zamówieniu wpisz NIP firmy (otrzymując fakturę automatycznie tracisz prawo do zwrotu produktu). Jeśli zamówienie jest wykonywane na firmę i wystawiana jest faktura, klient nie jest osobą prywatną i nie przysługuje mu prawo zwrotu towaru do 14 dni roboczych, w takich przypadkach zamówienie jest traktowane jako zakup na firmę.

Złożone zamówienie może być anulowane drogą telefoniczną lub e-mailową. Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.

Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są w naszym sklepie wyłącznie w celach informacyjnych.

Kopiowanie zdjęć, tekstów oraz innych informacji zawartych w naszym sklepie jest zabronione. Treści objęte są prawem autorskim, kopiowanie jest nielegalne. Zdjęcia objęte są prawem autorskim, kopiując je bez naszej zgody łamiesz prawo, a sprawa kopiowania zostanie zgłoszona do odpowiednich organów.

Twoje dane będą przez nas przetwarzane zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych wyłącznie w celu realizacji Twoich zamówień i nie będą udostępniane żadnym zewnętrznym podmiotom.


Menu

  • выберите язык:
  • ru
  • pl
  • gb

Cart

No products

To be determined Shipping
0,00zł Total

Check out

Wishlist

No products

My wishlists

Product successfully added to your shopping cart
Quantity:
There are 0 items in your cart. There are 0 items in your cart.
Total shipping: To be determined
Total products:
Total:
Continue shopping Proceed to checkout