Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 1-7 dni roboczych od dnia zaksięgowania należności w kwocie odpowiadającej wartości zakupionego towaru wraz z kosztami przesyłki. O fakcie wysłania towaru Chruscinska.pl poinformuje Kupującego mailem.

O ile z przyczyn niezależnych od Chruscinska.pl nie jest możliwe dostarczenie towaru w terminie ww. Kupujący zostanie o tym fakcie poinformowany z jednoznacznym wskazaniem terminu wysyłki towaru. Chruscinska.pl skontaktuje się również z Kupującym celem potwierdzenia woli realizacji zamówienia przez Kupującego z przekroczeniem terminu.

Dostarczenie towaru na wskazany przez Zamawiającego adres dokonywane jest paczką pocztową za pośrednictwem kuriera według cennika obowiązującego na dzień dokonania przez Zamawiającego zakupu.

W przypadku wysyłki towaru za granicę koszt transportu ustalany jest każdorazowo z uwzględnieniem aktualnego na dzień zakupu cennika firmy kurierskiej.

Chruscinska.pl nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez operatora pocztowego. W przypadku opóźnienia w dostarczeniu przesyłki wynoszącego 5 dni roboczych od daty wysłania towaru Kupujący informuje o powyższym Chruscinska.pl celem złożenia reklamacji.

DARMOWA WYSYŁKA - REGULAMIN

1. Aby skorzystać z promocji "Darmowa Wysyłka" należy wybrać metodę wysyłki PACZKA PRIORYTETOWA

2. Promocja dotyczy wysyłek na terenie Polski, przesyłki zagraniczne nie podlegają promocji.

3. Promocja dotyczy tylko zamówień powyżej kwoty 1500zł.

4. "Darmowa Wysyłka" dotyczy tylko zamówień przedpłaconych (za pomocą przelewu bankowego).

5. Wysyłka realizowana jest za pomocą firmy kurierskiej.

6. W przypadku zwrotu całości lub części zamówienia promocja "Darmowa Wysyłka" przestaje obowiązywać, a sklep Chruscinska.pl zastrzega sobie prawo do odliczenia kosztów wysyłki z należności wobec Klienta.


Menu

  • выберите язык:
  • ru
  • pl
  • gb

Cart

No products

To be determined Shipping
0,00zł Total

Check out

Wishlist

No products

My wishlists

Product successfully added to your shopping cart
Quantity:
There are 0 items in your cart. There are 0 items in your cart.
Total shipping: To be determined
Total products:
Total:
Continue shopping Proceed to checkout