Regulamin sklepu

Sklep internetowy CHRUSCINSKA.PL otwarty jest przez całą dobę, 365 dni w roku. Przez całą dobę można składać zamówienia. Realizacja zleceń następuje wyłącznie w godz. 8:00-19:00 w dni powszednie.

CHRUSCINSKA.PL jest prowadzony przez firmę:

FOR

Andżelika Chruścińska

ul. Milczańska 12B/1

61-131 Poznań, Polska

NIP europejski: PL 666-204-63-46

Nr konta bankowego: 64-1050-1520-1000-0091-4555-0100

ING Bank Śląski S.A.

Dla klientów zagranicznych:

Nr konta bankowego: PL64-1050-1520-1000-0091-4555-0100

SWIFT: INGBPLPW

Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.

Każde złożone przez Klienta zamówienie jest zobowiązujące. Po złożeniu zamówieniu Kupujący otrzyma mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. Mail potwierdzający przyjęcie zamówienia jest równoznaczny z dokonaniem zakupu i obowiązkiem zapłaty. Płatność za złożone zamówienie musi zostać uiszczona w terminie do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia, jeśli w tym terminie płatność nie została zaksięgowana jest to równoznaczne z rezygnacją z zamówienia i zostaje ono anulowane.

Zamówiony towar jest wysyłany do Kupującego w ciągu 1-14 dni roboczych (w zależności od dostępności produktu) od dnia zaksięgowania należności w kwocie odpowiadającej wartości zakupionego towaru wraz z kosztami przesyłki. O fakcie wysłania towaru Chruscinska.pl poinformuje Kupującego mailem. Przybliżony czas realizacji zamówienia znajduje się zawsze przy produkcie.

Zamówienia nadawane są jako paczki priorytetowe. Od momentu wysłania paczki priorytetowej średni czas oczekiwania na nią to 1-2 dni robocze. Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłane są tego samego dnia, po godz. 13:00 w następnym dniu roboczym pod warunkiem, że posiadamy na stanie zamówiony przez Kupującego produkt (informacje o dostępności znajdują się przy każdym produkcie w rozwinięciu zakładki „Opis produktu”). W przypadku trudności z realizacją, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Cennik oraz dokładny czas dostawy znajdziesz w zakładce "Dostawa".

Przedstawione w sklepie zdjęcia ubrań są zdjęciami poglądowymi. W przypadku tkanin wzorzystych wzór na zamówionym produkcie może się delikatnie różnić od tego na zdjęciu.

Akceptując regulamin, akceptujesz regulamin dotyczący zwrotów i reklamacji.

Dowód sprzedaży jest w każdej chwili dostępny w postaci elektronicznej na założonym przez Klienta koncie w zakładce faktura. 

 

Zwroty i wymiany

Sklep oświadcza, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827). Konsument ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych (wliczają się weekendy i święta) od daty otrzymania towaru bez podawania przyczyny wysyłając drogą elektroniczną informację o chęci dokonania zwrotu na adres pracownia@chruscinska.pl jak również umieszczając w paczce w wersji papierowej oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz ze zwracanym towarem oraz paragonem potwierdzającym zakup towaru. Do zachowania wskazanego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Konsument jest obowiązany do zwrotu towaru niezwłocznie.

Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

W przypadku ZWROTU należy: 

1. Wypełnić FORMULARZ ZWROTU ( załączony do paczki/ lub pobrać go z dołu strony).

2. Zwracany towar starannie zapakować wraz z dowodem zakupu- PARAGON FISKALNY.

3. Zwracany produkt przyjmujemy jedynie gdy nie był używany i nie został w żaden sposób uszkodzony (a więc nie posiada zapachu perfum, kremów bądź innych środków chemicznych, nie jest rozciągnięty, skurczony, wypłowiały, zabarwiony, popruty, rozerwany, wygięty, wytarty, pomięty, nie posiada śladów noszenia) wraz ze wszystkimi metkami i etykietami! W przypadku gdy zwracany towar nosi znamiona użytkowania bądź brakuje metki - Chruscinska.pl ma prawo do nieprzyjęcia zwrotu i odesłania towaru na koszt Kupującego.

 4. Zwracany produkt należy przesłać za pomocą firmy wysyłkowej (nie przyjmujemy paczek za pobraniem).

ADRES DO ZWROTU:

Atelier Chruscinska

Aleje Marcinkowskiego 16/5

61-827 POZNAŃ

UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY PACZEK BEZ UPRZEDNIEJ INFORMACJI EMAILOWEJ!

5. Zwrot kosztów zostaje przekazany w ciągu 14 dni roboczych od daty dostarczenia zwrotu wraz z pełną dokumentacją ZWROTU
 

6. Formy zwrotu należności:

*przelew bankowy (przy przelewach zagranicznych odejmowany jest koszt przelewu ustalany przez bank),

*zwrot za pomocą kuponu rabatowego na przyszłe zamówienie, całkowity zwrot kwoty za całe zamówienie.

7. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zaginięcie lub zagubienie przesyłki, którą wysłał klient. Przesyłki zaadresowane na nieprawidłowy adres nie zostają przez nas odbierane.

8. Rzeczy szyte na zamówienie nie podlegają zwrotom.

9. Zamówienia złożone z odbiorem osobistym i metodą płatności przy odbiorze są bezzwrotne.


Klient ma prawo WYMIENIĆ (pod warunkiem, że produkt nie był szyty na zamówienie) zakupiony w sklepie Chruscinska.pl towar  tylko i wyłącznie na inny rozmiar z tego samego modelu do 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki. 

W przypadku WYMIANY należy: 
1. Zgłosić e-mail’ owo chęć wymiany produktu.

2. Wymieniany towar starannie zapakować.

3. Zwracany produkt przyjmujemy jedynie gdy nie był używany i nie został w żaden sposób uszkodzony (a więc nie posiada zapachu perfum bądź innych środków chemicznych, nie jest rozciągnięty, skurczony, wypłowiały, zabarwiony, popruty, rozerwany, wygięty, wytarty, pomięty, nie posiada śladów noszenia) wraz ze wszystkimi metki i etykietami.

4. Produkt należy przesłać za pomocą Poczty Polskiej paczką priorytetową bądź listem poleconym priorytetowym lub za pomocą innej firmy wysyłkowej (nie przyjmujemy paczek za pobraniem).

5. Koszty wysyłki innego rozmiaru ponosi Klient w formie pobrania w wysokości 20zł.

ADRES DO WYMIANY:

Atelier Chruscinska

Aleje Marcinkowskiego 16/5
61-827 Poznań

UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY PACZEK BEZ UPRZEDNIEJ INFORMACJI EMAILOWEJ

6. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zaginięcie lub zagubienie przesyłki, którą wysłał klient. Przesyłki zaadresowane na nieprawidłowy adres nie zostają przez nas odbierane.

REKLAMACJE

Reklamacja produktów sprzedawanych w sklepie Chruscinska.pl rozpatrywane jest zgodnie z Ustawą z art. 9 ust. 1 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej (Dz. U. z 2002 r. nr 141, poz. 1176 z późn. zm.).

Kupujący może żądać nieodpłatnej naprawy lub wymiany na nowy. Zwrot pieniędzy, który jest równoznaczny z odstąpieniem od umowy, jest możliwy tylko wówczas, gdy naprawa lub wymiana nie będzie możliwa albo bardzo kosztowna.

Reklamacji nie podlega:

- kolorystyka i różnice w fakturze materiału - indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta mogą powodować błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach;

- wada jawna, nie zgłoszona niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia;

- naturalne zużycie produktów powstające w trakcie normalnego użytkowania będące wynikiem naturalnych właściwości materiału;

- uszkodzenia spowodowane niewłaściwą konserwacją;

- uszkodzenia mechaniczne m.in. otarcia, rozcięcia, obicia, rozprucia, itd.;

- uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania (m.in. przemoczenie, noszenie ciężkich przedmiotów, złych zasad prania, itd.).

Reklamacje należy odesłać na adres:

ATELIER CHRUSCINSKA, UL. Aleje Marcinkowskiego 16/5, 61-827 Poznań.

UWAGA! Nie przyjmujemy paczek za pobraniem oraz bez uprzedniego kontaktu.

Zamówienie zostanie zrealizowane, jeżeli zostanie prawidłowo wypełniony formularz. Niezbędne jest podanie numeru telefonu odbiorcy i adres poczty elektronicznej.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę w zamówieniu wpisz NIP firmy oraz zaznacz fakturę jako potwierdzenie płatności (otrzymując fakturę automatycznie tracisz prawo do zwrotu produktu). Jeśli zamówienie jest wykonywane na firmę i wystawiana jest faktura, klient nie jest osobą prywatną i nie przysługuje mu prawo zwrotu towaru do 14 dni roboczych, w takich przypadkach zamówienie jest traktowane jako zakup na firmę.

Złożone zamówienie może być anulowane drogą telefoniczną lub e-mailową. Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.

Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są w naszym sklepie wyłącznie w celach informacyjnych.

Kopiowanie zdjęć, tekstów oraz innych informacji zawartych w naszym sklepie jest zabronione. Treści objęte są prawem autorskim, kopiowanie jest nielegalne. Zdjęcia objęte są prawem autorskim, kopiując je bez naszej zgody łamiesz prawo, a sprawa kopiowania zostanie zgłoszona do odpowiednich organów.

Twoje dane będą przez nas przetwarzane zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych wyłącznie w celu realizacji Twoich zamówień i nie będą udostępniane żadnym zewnętrznym podmiotom.

Formularz reklamacji

Formularz zwrotu

VOUCHERY

Warunki wydawania, zasady oraz sposób korzystania z Bonów Podarunkowych (voucher’ów).

Warunki ogólne:

1. Bony podarunkowe dostępne są do nabycia w Atelier Chruscinska (Al. Marcinkowskiego 16/5, 61-827 Poznań) oraz w sklepie internetowym. Dostępne w cenach  200,00zł, 600,00zł, 1000,00zł (ceny zawierają 23% VAT). Aby zakupić bon podarunkowy w innej kwocie niż podana konieczny jest kontakt telefoniczny pod nr telefonu- +48 695 718 054 lub +48 690 818 718.

Za każdy Bon Podarunkowy Nabywca płaci odpowiednią wartość nominalną Bonu Podarunkowego.
2. Wartość Bonów Podarunkowych oraz ich wzory opublikowane są na stronie internetowej 
www.chruscinska.pl.
3. Nabywca zobowiązuje się do przekazania Wydawcy środków pieniężnych w kwocie równej wartości nominalnej Bonu Podarunkowego.
4. Wydawca zobowiązuje się do przekazania Nabywcy Bonu Podarunkowego i do przyjmowania płatności realizowanych przy pomocy Bonu Podarunkowego za towary nabywane przez Posiadacza.
5. Bon prezentowy może być wykorzystany wyłącznie do nabycia towarów w Atelier Chruscinska oraz w Sklepie internetowym 
www.chruscinska.pl
6. Bon Podarunkowy nie podlega wymianie na środki pieniężne (w całości lub w części) oraz nie podlega zwrotowi.
7. Okres ważności Bonu Podarunkowego wynosi 12 miesięcy od dnia jego sprzedaży, zgodnie z datą widniejącą na dokumencie Bonu Podarunkowego. Niewykorzystanie Bonu Podarunkowego w terminie na nim wskazanym, jest równoznaczne z utratą ważności Bonu Podarunkowego i nie stanowi podstawy do wystąpienia przez Posiadacza wobec Wydawcy z roszczeniami w tym zakresie.

Realizacja bonów podarunkowych:

1. Posiadacz Bonu Podarunkowego ma prawo do jego realizacji na następujących zasadach:

a. Bon Podarunkowy stanowi formę zapłaty za towar nabyty w Atelier Chruscinska lub w Sklepie internetowym www.chruscinska.pl
b. Posiadacz Bonu Podarunkowego może wykorzystać kwotę wskazaną na Bonie Podarunkowym na towary dostępne w ofercie Atelier Chruscinska oraz w Sklepie internetowym 
www.chruscinska.pl;

c. W przypadku chęci realizacji bonu w sklepie internetowym konieczny jest kontakt telefoniczny pod nr tel. +48 695 718 054 lub +48 690 818 718; 
d. W przypadku zakupu towaru o wartości niższej niż wartość Bonu Podarunkowego, Posiadaczowi dostaje Bon z umniejszoną kwotą;
e. W przypadku zakupu towaru o wartości wyższej niż wartość Bonu Podarunkowego, Posiadacz zobowiązany jest dopłacić różnicę;
f. Bon posiada termin ważności, po upływie którego traci ważność. Termin ważności Bonu Podarunkowego nie ulega zmianie. Po upływie terminu ważności Bonu Podarunkowego, nie można nim dokonywać płatności;
g. Wydawca nie odpowiada za zgubienie lub uszkodzenie Bonu Podarunkowego przez Nabywcę lub Posiadacza. W takich wypadkach duplikaty nie będą wydawane;
h. Wydawca zastrzega sobie prawo odmowy wydania towaru w zamian za Bony Podarunkowe, które są nieczytelne, zniszczone, bądź w inny sposób nasuwają wątpliwości co do ich autentyczności. W takim przypadku Bon Podarunkowy uznawany jest za nieważny, bez prawa do otrzymania Bonu Podarunkowego zastępczego.

Zwroty i reklamacje

1. Zwrot towaru zakupionego za pomocą bonu podarunkowego jest możliwy tylko przy realizacji zamówienia internetowego.

a. Środki zwracane są na nowy Bon Podarunkowy.

2. Wszelkie reklamacje związane z zakupem towarów przy użyciu Bonu Podarunkowego będą rozpatrywane przez Wydawcę zgodnie z procedurą reklamacyjną określoną w Regulaminie Sklepu Internetowego umieszczonym na stronie internetowej www.chruscinska.pl


Menu

  • Wybierz język:
  • pl
  • gb
  • ru

Koszyk

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00zł Razem

Zobacz koszyk

Schowek

Brak produktów

Zobacz schowki

Produkt dodano do koszyka
Ilość:
W koszyku znajduje się: 0 prod. W koszyku znajduje się: 0 prod.
Wysyłka: Do ustalenia
Wartość produktów:
Razem:
Kontynuuj zakupy Idź do koszyka